503115680 :: 502610195
uksondraszek@op.pl

Uwaga! Ważna informacja!

Uczniowski Klub Sportowy Ondraszek w Bielsku-Białej

Created with Sketch.

Uwaga! Ważna informacja!

Szanowni Rodzice,

dziękujemy bardzo za wyrozumiałość i zrozumienie naszych propozycji spowodowanych trudną i równocześnie niespodziewaną dla nas wszystkich (rodziców, zawodników, trenerów, klubu) sytuacją.

Po przeanalizowaniu opinii, które spłynęły do nas mailowo i telefonicznie, okazuje się, że duża grupa rodziców jest gotowa kontynuować zajęcia pływackie na pływalni Aqua na nowych zasadach- bilet wstępu opłaca rodzic zgodnie z aktualnym cennikiem pływalni.

W związku z tym, na dzień dzisiejszy, zajęcia na ww. basenie będą kontynuowane. Od 1 lutego br. zapraszamy zatem na pływalnię Aqua w poniedziałki, środy, piątki w godzinach 18.00-19.00 i 19.00-20.00. Zajęcia będzie prowadził p. Ryszard.

Natomiast osoby, które zdecydowały się przejść na pływalnię Troclik, zapraszamy w ustalonych wcześniej godzinach.

Zarząd UKS Ondraszek Bielsko-Biała