Harmonogram zajęć i Deklaracja Członkowska

Pływalnia TROCLIK

• Grupa początkująca/średniozaawansowana  – od poniedziałku do piątku godz. 16.00 – 17.00
  • Grupa średniozaawansowana – wtorek i czwartek godz. 17.00- 18.00/ 18.00 – 19.00
  • Grupa sportowa – poniedziałek – piątek godz. 17.00 – 19.00
  • Grupa sportowa – sobota godz. 10.00 – 12.00

Pływalnia AQUA- poniedziałek, środa, piątek

• Grupa początkująca / Grupa średniozaawansowana I- godz. 18.00 – 19.00
  • Grupa średniozaawansowana II / zaawansowana- godz. 19.00 – 20.00

Przypominamy o konieczności posiadania aktualnych badań lekarskich, pozwalających na uczestnictwo w treningach i zawodach pływackich.

Deklaracja Członkowska- do pobrania tutaj>>

INFORMACJA w związku z RODO:

1. Administratorem podanych przez rodzica danych osobowych jest UKS „Ondraszek” w Bielsku-Białej, ul. 1 Maja 47 , Bielsko-Biała, a dane te są przetwarzane przez członków Zarządu, trenerów i innych osób upoważnionych (np. w celu przeprowadzenia zawodów, zgrupowań, obozów sportowych).

2. Funkcję inspektora ochrony danych pełni Prezes UKS Ondraszek Bielsko-Biała adres e-mail: uksondraszek@op.pl

3. Podane przez rodzica dane osobowe są przetwarzane przez Klub w celach związanych z przynależnością do UKS „Ondraszek”.

4. Podane w Deklaracji Członkowskiej lub później dane osobowe są przetwarzane przez okres przynależności do Klubu UKS „Ondraszek”, a także po ustaniu członkostwa, przez czas zgodny z przepisami prawa, a w przypadkach prawnie usprawiedliwionych celów Administratora – przez czas ich realizacji.

5. Dane nie są udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie stosownych przepisów prawa.

6. Rodzicowi/ opiekunowi prawnemu przysługuje prawo żądania dostępu do podanych danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.

7. Ponadto, rodzicowi/ opiekunowi prawnemu przysługuje prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej zgody przed jej cofnięciem.

8. Dodatkowo, rodzicowi/ opiekunowi prawnemu przysługuje prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

9. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do uzyskania i zachowania członkostwa w Klubie.

10. Dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.