Uwaga! Ważna informacja!

Uwaga! Ważna informacja!

Szanowni Rodzice,

Jak co roku, w grudniu 2018 roku UKS Ondraszek Bielsko-Biała złożył sprawozdanie z działalności Klubu i zwrócił się z prośbą o wsparcie Klubu lub preferencyjną cenę za korzystanie z pływalni Aqua.

Z przykrością informujemy, iż Aqua S.A. niestety nie przedłużyła umowy sponsoringu (świadczenia usługi reklamowej) dla naszego Klubu. Otrzymywane wsparcie finansowe wykorzystywane było na pokrycie kosztów biletów wstępu na pływalnię dzieci uczestniczących w szkoleniu pływackim.

W związku z powyższym, Zarząd Klubu zmuszony jest do podjęcia decyzji o zmianie funkcjonowania płatności za treningi na pływalni Aqua od lutego 2019 roku.

Utrzymanie treningów na pływalni Aqua, zgodnie z obecnym harmonogramem zajęć wiązałoby się z koniecznością płacenia za bilet wstępu przez Rodzica (zgodnie z obowiązującym cennikiem pływalni). Koszty związane z wynajęciem torów oraz opieką trenera zostałyby po stronie Klubu.

Druga możliwość to korzystanie z zajęć na pływalni Troclik (ograniczona ilość miejsc dla uczestników szkolenia), bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów, według poniższego harmonogramu:

– grupa z godziny 18.00 – wtorek, czwartek na 16.00-17.00 lub wtorek, czwartek na 18.00-19.00

grupa z godziny 19.00 – poniedziałek, środa, piątek- 18.00- 19.00 lub wtorek, czwartek 17.00-18.00

Prosimy o ustosunkowanie się do powyższych propozycji i informację zwrotną do środy 30 stycznia 2019r. wysyłając maila na uksondraszek@op.pl.

Zarząd UKS Ondraszek Bielsko-Biała