503115680 :: 502610195
uksondraszek@op.pl

Informacja.

Uczniowski Klub Sportowy Ondraszek w Bielsku-Białej

Created with Sketch.

Informacja.

Informujemy, iż w minionym tygodniu do klubu wpłynęło pismo z Bielsko – Bialskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji ROZWIĄZUJĄCE umowę rezerwacji torów na krytej pływalni Troclik z dniem 07.06.21r., uzasadniając, iż „pozostawienie zarezerwowanych torów wpływa na brak możliwości udostępnienia obiektu klientom indywidualnym”.
W związku z powyższym, zarząd klubu informuje, iż szkolenie zawodników i dzieci przygotowujących się do Mistrzostw Polski i Mistrzostw Śląska, zawodów okręgowych oraz reprezentowanie Miasta Bielsko-Biała z sukcesami i wdrażanie prosportowego trybu życia członków naszego klubu stoją pod znakiem zapytania.
Grafik treningów po 07.06.2021. zostanie podany w najbliższym czasie.