Uwaga!!! Uwaga!!!

Uwaga!!! Uwaga!!!

W związku z nowymi wytycznymi rządu, mamy możliwość spotykania się na treningu pływackim w terenie (czucie wody musi jeszcze niestety poczekać😢), gdzie w małych grupach możemy kształtować i rozwijać zdolności motoryczne, które są nieodłącznym elementem procesu treningowego. Spotykamy się jutro 8.maja w Jaworzu Nałężu (parking za kościołem w Jaworzu Nałężu ul. Cisowa) o godzinie 16.30. Zajęcia potrwają ok 60 min.

Informacja o następnych treningach, będzie podawana na bieżąco na klubowym FB ( w zależności m.in. od pogody).

Rodzice Zawodników!

Niezbędne jest potwierdzenie chęci udziału w zajęciach ( tel. 503 115 680) do godz. 12.00 w piątek 8 maja w celu zapewnienia opieki zgodnej z przepisami i konieczne jest otrzymanie smsa zwrotnego.

Zajęcia mogą ulec modyfikacji ze względu na pogodę, ilość trenerów, ilość zawodników.

Obowiązuje strój sportowy, adekwatny do pogody, zawodnik musi być zdrowy!!!