503115680 :: 502610195
uksondraszek@op.pl

KOMUNIKAT DOTYCZĄCY PROCEDURY WYSYŁANIA WYNIKÓW DO SWIMRANKINGS ORAZ INFORMACJA O LICENCJACH

Uczniowski Klub Sportowy Ondraszek w Bielsku-Białej

Created with Sketch.

KOMUNIKAT DOTYCZĄCY PROCEDURY WYSYŁANIA WYNIKÓW DO SWIMRANKINGS ORAZ INFORMACJA O LICENCJACH

Od dnia 16 lutego 2019 r. wyniki z zawodów do których nie dokonano zgłoszenia przez tzw. okręgowe panele SEL nie będą ujęte w Swimrankingu. Wszystkie wyniki będą korygowane przez specjalny program w SEL, który automatycznie przesyłał będzie do Swimrankingu wyłącznie wyniki z zawodów, w których wszyscy zawodnicy posiadali status AKTYWNY. W przypadku przesłania przez informatyka zawodów pliku z zawodnikami nieaktywnymi wszystkie wyniki zostaną odrzucone i nie przesłane do Swimrankingu.

W związku z powyższym, wszyscy zawodnicy UKS Ondraszek Bielsko-Biała startujący na zawodach wpisanych w Kalendarz Imprez Śląskiego Okręgowego Związku Pływackiego 2019 (m.in.. Mistrzostwa Śląska, Liga Klubów Śląskich, ISM Cieszyn, Pawłowice, Andrychów…) muszą mieć aktywną licencję zawodnika (tzn. mieć aktualne badania lekarskie, opłaconą składkę licencyjną w wysokości zgodnej z nowym taryfikatorem opłat, oświadczenie SEL o przetwarzaniu danych i wykorzystaniu wizerunku).

Zawody nie ujęte w ww. Kalendarzu Imprez odbywają się na razie na zasadach określonych w Komunikatach Organizacyjnych poszczególnych zawodów.

W razie pytań, proszę o kontakt: Mariusz Borowski 503 115 680

źródło: http://www.polswim.pl/komunikat-dotyczacy-procedury-wysylania-wynikow-do-swimrankings-0